Překlad (translations)

Počasí dnes:

29. 1. 2022

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 1 až -3°C.

Obsah

Dne 28. července 2015 byla slavnostně otevřena expozice "Motokros v muzeu", jejímž autorem je AMK Stříbro, ve spolupráci s městkým muzeem. Multimediální výstava seznamuje návštěvníky s třemi motokrosovými legendami spjatými s naším městem i historií závodiště "Terénu sv. Petra" a je i průřezem historie Automotoklubu Stříbro.Výstava je doplněna četnými trofejemi, životopisy jezdců, dobovými motocykly a fotografickým matereiálem. K příležitosti slavnostního zahájení proběhlo v rajském dvoře kláštera slavnostní setkání se slavnými motokrosovými legendami našich závodišť.

MotokrosMotokrosMotokros