Překlad (translations)

Počasí dnes:

27. 5. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, během odpoledne až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Obsah

Dne 28. července 2015 byla slavnostně otevřena expozice "Motokros v muzeu", jejímž autorem je AMK Stříbro, ve spolupráci s městkým muzeem. Multimediální výstava seznamuje návštěvníky s třemi motokrosovými legendami spjatými s naším městem i historií závodiště "Terénu sv. Petra" a je i průřezem historie Automotoklubu Stříbro.Výstava je doplněna četnými trofejemi, životopisy jezdců, dobovými motocykly a fotografickým matereiálem. K příležitosti slavnostního zahájení proběhlo v rajském dvoře kláštera slavnostní setkání se slavnými motokrosovými legendami našich závodišť.

MotokrosMotokrosMotokros